fbpx

Berber Programı

Berber işletmeni yönetmenin en kolay yolu

1000' den fazla kullanıcı FULSALON kullanıyor

Neden FULSALON Kullanmalısınız?

Randevularınızı Yönetin

Müşterilerinize, ister personel ister oda cihaz bazlı randevular oluşturup düzenli bir çalışma sistemine geçiş yapabilirsiniz. Günün randevularını görüp geçmiş randevuları sorgulayabilirsiniz. Randevu oluşturma ve hatırlatma mesajları gönderebilirsiniz.

 

→ Daha fazla bilgi için tıklayın

7 / 24 Online Randevular Alın

İşletmenize özel olarak hazırlanan web sayfasından 7/24 online randevu talepleri alın, daha fazla müşteriye erişin.

 

→ Daha fazla bilgi için tıklayın

Satışlarınızı Takip Edin

Adisyonlarınızı ister cepten ister tabletten oluşturun, paket satışları yapın, kolaylıkla takibini sağlayın. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı, senetli olarak tahsil edin veya açık hesaba bırakın.

 

→ Daha fazla bilgi için tıklayın

SMS Gönderimleri Yapın

Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerinde müşterilerinize SMS gönderimi yapabilir veya kampanya ve duyurularınızı toplu olarak SMS ile iletebilirsiniz. Ayrıca müşteriniz işletmenizden ayrıldıktan sonra SMS ile teşekkür edebilir, görüş ve önerilerini alabilirsiniz. Randevu hatırlatma, paket kalan seans bilgisi, kasa kapanış raporu gibi otomatik SMS özelliklerini kullanarak kolay gönderim sağlayabilirsiniz.

Çalışan Performansları

Personellerinizin avans ve maaşlarını sistem üzerinden işleyebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıntılı personel performans raporlarıyla hizmet ve ürün satışlarından özel primler tanımlayabilir, personel mesai takip sistemi ile personelinizin işe geliş- gidiş saatlerini kontrol edebilir ve bir personelin ne kadar çalıştığına dair bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

→ Daha fazla bilgi için tıklayın

Müşteri Kayıtlarınızı Takip Edin

Dilediğiniz kadar müşteri kaydedebilir; telefon, özel günler, boya kayıtları, formları ve fotoğraflar gibi bilgileri saklayabilirsiniz. Müşterilerinize aldıkları hizmet ve ürünlerden para puan kazandırabilir, dilediğiniz müşteriye özel indirimler tanımlayarak müşterilerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

 

→ Daha fazla bilgi için tıklayın

Kampanyalar Oluşturun

Öne çıkan hizmetlerinize indirimler tanımlayın, Sadakat Kartı sistemi ile bu karta sahip olan müşterilerinize özel fiyat seçenekleri ve indirimler tanımlayın, para puan sistemi ile müşterilerinize para puanlar kazandırın, toplu SMS gönderim sistemi ile kampanyalarınızı duyurun.

Raporlama & İstatistik

Hamlelerinizin işletmenize etkisini ve mali durumunuzu daha belirgin şekilde görebilirsiniz. Ürün satışları, paket satışları, gelir giderler ve kampanya raporları ile ihtiyacınız olan tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanında müşteri analizi sayesinde müşterilerinizin seçimlerini inceleyebilir, personel prim raporları ile çalışanlarınızın verimliliklerini ve kazançlarını gözden geçirebilirsiniz.

 

→ Daha fazla bilgi için tıklayın

Bizimle sohbet edin