Nedir?

FULSALON, güzellik sektöründe hizmet veren işletmelerin her geçen gün artan randevu ve salon yönetim ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. Fulsalon'u ister web ’den ister cepten ister tabletten özgürce kullanabilirsiniz.

FULSALON, güzellik ve sağlık sektöründe hizmet veren işletmeler için özel olarak geliştirilmiş web tabanlı salon yönetim yazılımıdır.

Büyük ve küçük 1500 ‘den fazla işletme tarafından tercih ediliyor

FULSALON abonelik yöntemiyle hizmet vermektedir.

179′ TL’den başlayan aylık ödemeyle yada 1 yıllık peşin ödeme yaparak avantajlı kullanım sağlayabilirisiniz.  👉 Paketler ve fiyatlar için tıklayın.

FULSALON’u bilgisayar, tablet (IOS VE ANDROID) ve cep telefonu (IOS VE ANDROID) cihazları üzerinden kullanılabilirsiniz.

  • Abonelik formunu doldurduktan sonra kullanıcı bilgileri SMS ve EMAIL olarak size iletilir.
  • Gelen kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yapabilirsiniz.
  • Giriş yaptıktan sonra kurulum çok kolaydır. Yönlendirme adımları sistem tarafından yapılmaktadır.
  • Sistem içinden her zaman canlı yardım alabilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman 30 dakikalık ücresiz online eğitim talebinde bulunabilirsiniz.

Evet, kullanması çok kolay. FULSALON’u tasarlarken işletmenizin tüm yönetimsel ihtiyaçlarını en kolay şekilde karşılamanızı hedefledik. Anlaşılır bir ara yüze sahip olan FULSALON’u 30 dakikalık bir ön eğitimle tam olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deneme sürümü kullanımınız bulunmuyor.

Deneme sürümü yerine bilgisayarınıza bağlanıp canlı tanıtım yapıyoruz, böylelikle tüm sorularınızı birebir cevaplamış oluyoruz.

Sizde bir canlı tanıtım bağlantısı gerçekleştirmek isterseniz lütfen linkte bulunan formu doldurunuz. 👉 Biz Sizi Arayalım

Hemen kullanmaya başlayın, işletmenizi ileriye taşıyın