fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilenleri cevapladık

FULSALON Nedir?

FULSALON Güzellik sektöründe hizmet veren işletmeler ( Kuaförler, Güzellik Merkezleri, Berberler, Tırnak Merkezleri, vb) için özel olarak geliştirilmiş bir salon yönetim yazılımıdır.

Nasıl Kullanabilirim?

FULSALON abonelik yöntemiyle hizmet vermektedir. Abonelik yönteminde aylık fatura öder gibi sabit ve ekonomik bir fiyatla her şey dahil kullanım sağlayabilirsiniz.

Başvuru formu doldurduktan kısa bir süre içinde ekibimiz sizinle iletişime geçer ve kurulum sürecinizi başlatır. FULSALON’un sizin kullanımız için hazır hale gelmesi sadece 15 Dakika.

Fiyatı Ne Kadar ?

Aylık abonelik fiyatı 199 TL’dir. Aylık abonelik fiyatına tüm özellikler, online randevu kullanımı, kurulum, destek hizmetleri dahildir. Kullandığınız süre boyunca hiçbir extra ücretle karşılaşmazsınız.

*Abonelik fiyatına KDV dahil değildir.

Kullanması Kolay Mı?

Evet, kullanması çok kolay. FULSALON’u tasarlarken işletmenizin tüm yönetimsel ihtiyaçlarını en kolay şekilde karşılamanızı hedefledik. Anlaşılır bir ara yüze sahip olan FULSALON’u 30 dakikalık bir ön eğitimle tam olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hangi Cihazlarda Kullanabilirim?

FULSALON’u bilgisayar, tablet (IOS VE ANDROID) ve cep telefonu (IOS VE ANDROID) cihazları üzerinden kullanılabilirsiniz.

Bizimle sohbet edin