fbpx

İşletmenizi Yönetmenin En Kolay Yolu

Tüm özellikler tek bir uygulamada!

Randevu Yönetimi

Müşterilerinize, ister personel ister oda cihaz bazlı randevular oluşturup düzenli bir çalışma sistemine geçiş yapabilirsiniz. Günün randevularını görüp geçmiş randevuları sorgulayabileceğiniz randevular oluşturma ve hatırlatma mesajları gönderebilirsiniz.

Personel randevu takibi
Oda randevu takibi
Grup randevusu verebilme
Online randevular
Instagram randevu
Randevu durum atama
Bugünün randevuları ekranı
Geçmiş randevu sorgulama
İşletmenize özel web sayfası

Gelir Gider Takibi

Adisyonlarınızı ister cepten ister tabletten oluşturun, paket satışları yapın, kolaylıkla takibini sağlayın. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı, senetli olarak tahsil edin veya açık hesaba bırakın.

Adisyon takibi
Nakit, kredi kartı gelir takibi
Masraf işleme
Personel maaş takibi
Firma cari takibi
Pos hesapları takibi
Gelir gider raporları
Açık hesap, senet takibi

Müşteri Takibi

Dilediğiniz kadar müşteri kaydedebilir; telefon, özel günler, boya kayıtları, formları ve fotoğraflar gibi bilgileri saklayabilirsiniz. Müşterilerinize aldıkları hizmet ve ürünlerden para puan kazandırabilir, dilediğiniz müşteriye özel indirimler tanımlayarak müşterilerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız müşteri kayıdı
Kayıtlı müşteri sorgulama
Müşteriye puan kazandırma
Dosya takip sistemi
Müşteri notları
Müşteri fotoğrafları
Müşteriye özel indirimler
Müşteri anket sistemi

Ürün Stok Yönetimi

Satışını yaptığınız ya da sarf malzeme olarak kullandığınız ürünlerin stok takibini yapabilirsiniz. Ürünlerinizi, aldığınız firmaya ait faturaları ve yaptığınız ödemeleri sisteme işleyip firmaya ait olan hesap bakiyenizin takibini rahatça yapabilirsiniz.

Ürün satış takibi
Sarf ürün takibi
Stok sayımları
Ürün faturası işleyebilme
Firma cari takibi
Ürün satış primleri
Şubeler arası ürün transfer

Personel Takibi

Personellerinizin avans ve maaşlarını sistem üzerinden işleyebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıntılı personel performans raporlarıyla hizmet ve ürün satışlarından özel primler tanımlayabilir, personel mesai takip sistemi ile personelinizin işe geliş- gidiş saatlerini kontrol edebilir ve bir personelin ne kadar çalıştığına dair bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Personel maaş takibi
Personel avans takibi
Personel prim sistemi
Personel performans takibi
Personel mesai takibi
Personele özel analizler

SMS Gönderimi

Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerinde müşterilerinize SMS gönderimi yapabilir veya kampanya ve duyurularınızı toplu olarak SMS ile iletebilirsiniz. Ayrıca müşteriniz işletmenizden ayrıldıktan sonra SMS ile teşekkür edebilir, görüş ve önerilerini alabilirsiniz. Randevu hatırlatma, paket kalan seans bilgisi, kasa kapanış raporu gibi otomatik SMS özelliklerini kullanarak kolay gönderim sağlayabilirsiniz.

Doğum günü mesajı
Yeni müşteri kaydı mesajı
Satış sonrası ”teşekkür” mesajı
Randevu hatırlatma mesajı
Randevu oluşturma mesajı
Paket seans bilgisi mesajı
Otomatik mesajlar

Paket Satış Sistemi

Paket satış ve takip sistemi ile fön, boya, bakım, epilasyon, cilt bakımı gibi hizmetlerinizi paketler halinde satıp, kolaylıkla takip edebilirsiniz. İsterseniz kişiye özel paketler oluşturabilir isterseniz önceden hazırlanmış paketlerden hızlıca satış yapabilirsiniz. Ayrıca paket seanslarını kolayca takip ederek bu bilgileri SMS yoluyla müşterilerinizle de paylaşabilirsiniz.

Boya, epilasyon, fön vb paket satışı
Paket seans takibi
Hazır paket satışı
Hızlı paket satışı
Paket seans primleri

Kampanya & Pazarlama

Öne çıkan hizmetlerinize indirimler tanımlayın, Sadakat Kartı sistemi ile bu karta sahip olan müşterilerinize özel fiyat seçenekleri ve indirimler tanımlayın, para puan sistemi ile müşterilerinize para puanlar kazandırın, toplu SMS gönderim sistemi ile kampanyalarınızı duyurun.

Hediye çeki sistemi
Müşteri para puan sistemi
SMS gönderimleri
Kampanya yayınlama
Sadakat kart sistemi
Hizmet ürün puan tanımlama

Raporlama

Hamlelerinizin işletmenize etkisini ve mali durumunuzu daha belirgin şekilde görebilirsiniz. Ürün satışları, paket satışları, gelir giderler ve kampanya raporları ile ihtiyacınız olan tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanında müşteri analizi sayesinde müşterilerinizin seçimlerini inceleyebilir, personel prim raporları ile çalışanlarınızın verimliliklerini ve kazançlarını gözden geçirebilirsiniz.

Müşteri analizleri
Gelir gider takibi
Hizmet ürün satışları takibi
Personel performansları
Gelmeyen müşteriler
Müşteri tercihleri

Şube Yönetimi

Çoklu şube yönetimi özelliği ile birden fazla şubeye ya da franchising yapısına sahipseniz gelişmiş şube yönetim panelleri ve yetki ayarlarıyla tüm şubelerinizin verilerini tek bir ekrandan kolayca takip edebilir, şubeler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Çoklu şube yönetimi
Toplu şube takip ekranları
Şube yetkili tanımlama
Ayrıntılılı şube raporları

Bizimle sohbet edin