fbpx

Online Yönetim Programı

Share:

Teknoloji’nin ilerlediği bu dönemde hala teknolojiye direnenlerden misiniz?

İster tek çalışanlı ister 20 çalışanlı olun FulSalon ile işlerinizin ne denli büyüdüğüne inanamayacaksınız…

FulSalon,

Kuaför ve Güzellik Merkezlerinin her geçen gün artan salon yönetim ve ön muhasebe ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. İster web’den ister cepten ister tabletten özgürce kullanabilirsiniz.

İş Yükünüzü Hafifletiyoruz…

 

Muhasebe ve Finans Sistemi

İşletmenize ait tüm muhasebe ve finans işlemlerini sadece birkaç saniye içinde halledebilirsiniz. Kredi kartı, nakit, puan, hediye çeki gibi birçok farklı ödeme seçenekleriyle müşterilerinizden tahsilat yapabilir, gelir-gider tanımlama, firma ve personel ödemeleri , toplu maaş ödemesi , adisyon sistemi , pos hesapları, çek-senet takibi, firma cari hesapları, faturalama ve geçmiş hesap hareketleri gibi daha birçok muhasebe ve finans işlemlerinizi sizin için rahatlıkla yönetebilir.

 

Stok Sistemi

Gelişmiş stok sistemi sayesinde onlarca ürünün stok durumunu tek dokunuşla görebilirsiniz. Satış ürünlerinden sarf malzemelerine, işletmenizde bulunan tüm ürünlerinizin anlık durumlarını gözlemleyebilir ve takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca çok şubeli işletmeleriniz için şubeler arası ürün transferi işlemlerini dahi kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

 

Personel Sistemi

Bu sistem ile bünyenizde çalışan tüm personellerin detaylı bilgilerini güvenli şekilde saklayabilirsiniz. Personellere ait maaş ve avans durumlarını ekleyebilir, prim-hakkediş gibi daha birçok işlemi saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Randevu Sistemi

FulSalon ile müşterilerinize, ister personel ister oda cihaz bazlı randevular oluşturup düzenli bir çalışma sistemine geçiş yapabilirsiniz.Günün randevularını görüp geçmiş randevuları sorgulayabileceğiniz FulSalon ile alınan randevular sonrası müşterilerinize anında randevu bilgilendirme mesajları gönderebilirsiniz.

 

Paket Satışları Sistemi

İşletme bazlı farklı paket tanımlamalarına uygun geliştirilen FulSalon sistem üzerinden (BOYA PAKETİ ,EPİLASYON PAKETİ ,FÖN PAKETİ VS.) paketi gibi işletmenize özgün paketler oluşturabilir, müşterilerinize ilgili paketleri ilişkilendirebilir ve bu paketleri seanslar halinde düşebilirsiniz.

 

Raporlama ve İstatistik

FulSalon ile hamlelerinizin işletmenize etkisini ve mali durumunuzu daha belirgin şekilde görebilirsiniz. Ürün satışları, paket satışları, gelir giderler ve kampanya raporları ile ihtiyacınız olan tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Bunların yanında müşteri analizi sayesinde müşterilerinizin seçimlerini inceleyebilir, personel prim raporları ile çalışanlarınızın verimliliklerini ve kazançlarını gözden geçirebilirsiniz.

 

Müşterilerinize Önem Veriyoruz…

 

Müşteri Yönetim Sistemi

Sisteminize sınırsız sayıda fotoğraflı müşteri ekleyebilir, eklediğiniz müşterilere puan tanımlaması yapabilir, boya kaydı tutma, özel indirim tanımlama, görüşme formu oluşturma gibi daha birçok müşteri etkileşimli işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Kampanya Bilgilendirme Sistemi

Müşterilerinize daha cazip fırsatlar sunmak için farklı kampanyalar tanımlayabilir, “Sadakat Kartı “sistemi ile bu karta sahip olan müşterilerinize farklı fiyat seçenekleri sunabilir, para puan kazandırabilir ve kampanyalarınızdan tüm müşterilerinizi toplu e-posta, sms gibi farklı bilgilendirme sistemleri ile tek tıkla haberdar edebilirsiniz.

 

FulSalon Yönetim Programı’nın tüm özellikleri bunlar sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Sadece işinize konsantre olabilmeniz için tüm diğer iş yükünü FulSalon sizin yerinize üstlenecektir. Tüm verilere uzaktan erişim olağanı sunan FulSalon’na ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden isterseniz telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.Üstelik tüm bu kapsamlı sisteme geçmeniz kolay kurulum sayesinde sadece 1 gününüzü alacak.

Daha fazla bilgi almak için TIKLAYIN

 

#fulsalon

#kuaförprogramı

#güzellikmerkeziprogramı

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website *